Parashkimi i motitShoqëri

Deri të premten mot me diell dhe i nxehtë ndërsa nga e shtuna me shi

Deri të premten do të mbizotërojë mot me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare, ndërsa nga e shtuna pritet valë e ngrohtë me reshje të shiut në pjesën më të madhe të vendit, kumtoi DPHM.

Back to top button
Close
Close