0_Web_AktualePolitikëShoqëri

Deputetja e LSDM-së Sllavjanka Petrovska pozitive në Kovid-19

- Deputetja nga radhët e LSDM-së, Sllavjanka Petrovska, është pozitive në Kovid-19. Ajo në profilin e saj në Fejsbuk njoftoi se sot pasdite papritmas ka pasur temperaturë të lartë dhe plogështi derisa ishte në mbledhje të Kuvendit dhe se pas testimit ka pasur test pozitiv në virus korona.

Back to top button
Close
Close