BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Departamenti i Shtetit: Koreja e Veriut të përmbahet nga provokimet

Pasi Koreja e Veriut e lançoi sot të paktën një raketë nga bregu i saj lindor, SHBA-ja i bën thirrje Phenianit që të ''distancohet nga provokimet'' dhe të qëndrojë i përkushtuar në bisedimet bërthamore.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close