0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritKronikëKronikë.PortalMakedonija.SlajderShoqëri

Dënim me burg prej 55 viteve dhe dhjetë vjet dënim me kusht për 11 persona për përgjimet masive

Dënim me burg prej 55 viteve dhe dhjetë vjet dënim me kusht, gjegjësisht gjithsej 65 vjet u shqiptoi 11 personave dje Gjykata Themelore Penale Shkup për përgjimin masiv në periudhën nga viti 2008 deri në vitin 2015 dhe shkatërrim të pajisjeve nga DSK-ja "Target-Fortesa".

Back to top button
Close
Close