0_Спорт.ПорталКошарка

Денеска трет турнир во зимска 3×3 баскет лига

Натпреварите во премиерната зимска 3×3 баскет лига продолжуваат денеска во Скопје, со одигрување на третиот, претпоследен, квалификациски турнир.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close