Општински вестиСервисни информацииСкопје

Денеска и во текот на викендов без вода дел од корисниците од општина Центар

Поради дефект на затварач од Ф 80 на ул.Кеј 13-ти Ноември, во текот на денешниот ден прекинато водоснабдување ќе има од плоштад до Холидеј Ин.

Back to top button
Close
Close