BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Dendias në takime me Erdoganin dhe Çaushogllun në Ankara

Ministri I Punëve të Jashtme të Greqisë, Nikos Dendias sot në Ankara do të pritet nga presidenti I Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, ndërkaq do të takohet edhe me shefin e diplomacisë turke, Mevlut Çaushogllu, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close