EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Den Rozenfild është shefi i i ri i Kabinetit të Boris Xhonson

Kryeministri britanik Boris Xhonson e ka emëruar Den Rozenfildin, konsulent biznesi dhe ish zyrtar në Ministrinë e Financave, si shef të ri të Kabinetit pas dorëheqjes së Dominik Kamings.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close