Svet.SlajderСветСвет.Портал

Демонстратите блокираат патишта во Ирак

Во Ирак и денеска продолжуваат антивладините протести во Ирак, а демонстрантите палеа гуми и блокираа патишта во делови на земјата.

Back to top button
Close
Close