Свет

Демократите гласаат за кандидат кој ќе биде иден градоначалник на Њујорк

Демократите во Њујорк денеска ќе гласаат за кандидат, кој речиси сигурно ќе стане градоначалник и ќе го обликува градот во ерата на постпандемијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close