0_Maqedoni.PortalKorrespondentë MKDLajme nga komunatVideo deklaratë

Dëmet materiale në “Global” janë të mëdha, prej nesër aksion solidar masiv për pastrim, paralajmëroi Zaevi

Kryeministri Zoran Zaev dhe kryetari i Komunës së Strumicës Kosta Janevski sot kryen inspektim në Qendrën Tregtare “Global” ku mbrëmë në orët e vonshme shpërtheu zjarr.

Back to top button
Close
Close