Оригинални текстовиСкопје

Демант од Општина Аеродром на изјавата на портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски

Почитувани, со овој допис во целост го ДЕМАНТИРАМЕ гласноговорникот на опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски, кој пред неколку дена на партиска прес-конференција изнесе низа небулози и лаги за градоначалникот на Општина Аеродром, Златко Марин.

Back to top button
Close
Close