ОпштествоСкопје

Делови од општините Карпош и Сарај утре без вода

Дел од корисниците од  улицата „Ванчо Мицков“ во Општина Карпош  утре од 9:30 часот ќе останат без водоснабдување.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close