ОпштествоСкопје

Делови од Центар и Карпош утре без струја

Корисниците од улицата „Наум Охридски“ со куќни броеви од 7 до 19 и од улицата „Баница“ од број 1 до број 6 во Општина Центар утре од 9:00 до 10:30 часот ќе останат без напојување со електрична енергија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close