0_Maqedoni.PortalPolitikë

Delegacioni nga kabineti i Pendarovskit vendosi lule me rastin e Ditës së fitores ndaj fashizmit dhe Ditës së Evropës

Me rastin e 9 majit - Ditës së fitores ndaj fashizmit dhe Ditës së Evropës, delegacioni nga kabineti i presidentit të shtetit Stevo Pendarovski, vendosi lule në varrezat partizane në Butel, duke bërë homazhe luftëtarëve.

Back to top button
Close
Close