Дописници МКДОпштински вести

Делчевската библиотека „Илинден“ ја започна најавената ревизија на книжниот фонд

Јавната локална библиотека „Илинден“ од Делчево, ја започна најавената ревизија на книжниот фонд. Последниот попис како што информираа од библиотеката е реализиран во 2016 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close