Скопје

Дел од село Драчево утре без струја

Корисниците од дел од улицата „Јустинијан Први“ во село Драчево, делот од основното училиште кон село Студеничани, утре од 9:00 до 14:00 часот нема да има струја.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close