ОпштествоСкопје

Дел од населбата Водно утре без вода

Дел од корисниците од улицата „Киро Гавриловски“ во Општина Центар утре од  9:00 часот ќе останат без водоснабдување.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close