0_Македонија.ПорталОпштински вестиСервисни информацииСкопје

Дел од населбата Припор без вода

Корисниците од прва зона во населбата Припор денеска од 10:00 часот имаат прекинато водоснабдување поради дефект на затворач со пречник од 100 милиметри на улицата „Христо Татарчев - крак 20“ бб. Во близина на училиштето.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close