BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Deklaratë e presidentëve të grupit “Araiolos”: Nevojitet një Bashkim Evropian i fuqishëm

Na nevojitet një Bashkim Evropian i fuqishëm, përfshirës, me themele kryesore, qytetarët e tij dhe vendet anëtare, shkruajnë presidentët e shteteve nga grupi "Araiolos" në deklaratën e tyre të përbashkët pas samitit të 15-të joformal që u mbajt dje në kryeqytetin grek, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close