Politikë

Deklarata të euroambasadorit Gir dhe kryetarit të Ohrit, Georgieski (DREJTPËRDREJTË)

Deklarata të ambasadorit të BE-së Dejvid Gir dhe kryetarit të Ohrit, Konstantin Georgieski pas takimit me përfaqësues të Ministrisë së Kulturës.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close