BotëBotë.Portal

Dëbohen dy shtetas të Koresë së Veriut, kanë vrarë 16 peshkatarë

Koreja e Jugut sot njoftoi se ka deportuar dy shtetas të Koresë së Veriut, pasi është konfirmuar se kanë vrarë 16 peshkatarë dhe më pas kanë ikur në Korenë Jugore.

Back to top button
Close
Close