0_Web_AktualeBotëBotë.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Debati i parë presidencial në mes Trampit dhe Bajdenit për zgjedhjet e vitit 2020

Debati i parë presidencial në SHBA po mbahet sonte, 35 ditë para zgjedhjeve, si hyrje në garën kryesore dhe votimin e 3 nëntorit.

Back to top button
Close
Close