Biznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Дебата за предизвиците на регионалната економска соработка

„Предизвиците на регионалната економска соработка“ е темата на денешната дебата што ја организира Стопанската комора на Македонија како дел од серијата трибини со бизнис-заедницата.

Back to top button
Close
Close