0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоПолитика

Дебата „Транспарентен избор и ефективно функционирање на Комисијата за спречување и заштита од дискриминација“

Дебата на тема „Транспарентен избор и ефективно функционирање на Комисијата за спречување и заштита од дискриминација“ ќе се одржи денеска во Скопје во организација на Здружението за еманципација, солидарност и еднаквост на жените - ЕСЕ

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close