0_Спорт.ПорталКошаркаРезултати

Дебакл на Работнички на дербито со МЗТ Скопје Аеродром

Кошаркарите на МЗТ Скопје Аеродром вечерва на вечното кошаркарско дерби го совладаа Работнички на негов терен со убедливи 93:68.

Back to top button
Close
Close