0_Магазин.ПорталСцена

Де Ниро не може да одбива нови улоги поради финансиските потреби на поранешната жена

Правничката Керолин Краус пред Судот во њујоршката општина Менхетн изјави дека Де Ниро се бори со финансиите поради пандемијата, сметките за данок, но и барањата на Грејс Хајтауер, која поднесе барање за развод во 2018 година, по 21 година брак.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close