0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Де Бур го објави поширокиот список на Холандија за ЕП

Холандскиот селектор Франк де Бур го објави денеска поширокиот список фудбалери за претстојното Европско првенство (ЕП) на кое Холандија на 21 јуни во Амстердам ја пречекува македонската репрезентација во завршното трето коло во групата Ц.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close