0_Спорт.ПорталФудбал

Давиде Никола нов тренер на Торино

Италијанскиот фудбалски прволигаш Торино го назначи денеска Давиде Никола за нов тренер во битката за опстанок во Серија А.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close