BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Dasho: Në Shqipëri ka shumë më tepër raste të vdekjes se sa numrat zyrtarë

Eksperti I shëndetësisë publike në Shqipëri, Erion Dasho, kërkon përforcim të masave antikovid dhe për këtë e akuzoi Qeverinë se po manipulon me numrin e rasteve të vdekjes nga Kovid-19.

Back to top button
Close
Close