Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Дарманин: Убиецот на тројцата полицајци е пронајден мртов

Тројцата полицајци беа убиени, а еден нивни колега е ранет ноќеска во пукотница што се случила кога пристигнале во куќа во оддалечено село, одговарајќи на повик за семејно насилство врз жена, пренесоа полицијата и француските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close