БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Даночната служба на Бугарија започна истрага за приходите на поранешниот министер за финансии

Бугарската агенција за национални приходи започна истрага против поранешниот министер за финансии Владислав Горанов, објави ТВ НОВА.

Back to top button
Close
Close