0_Спорт.ПорталФудбал

Данците добија поддршка од Ериксен пред вториот натпревар на ЕУРО2020

Данскиот репрезентативец Кристијан Ериксен ги охрабри денеска своите соиграчи, порачувајќи им да се радуваат на претстојниот натпревар против Белгија од второто коло во Групата Б на ЕУРО2020.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close