Svet.SlajderБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Дачиќ: Дијалогот меѓу власта и опозицијата не се желби и поздрави, мора да имате политика

-Ако некој го сфаќа дијалогот како желби и поздрави на слушателите или очекува дека тоа ќе им донесе преодна влада, се наоѓа на погрешен пат, кажа Дачиќ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close