0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Да покажеме одговорно однесување и да го прифатиме пописот како државничка одговорност, повикува Заев

Пописот е толку сериозна статистичка операција која што ја идентификувам со државничката одговорност на граѓаните, истакна претседателот на Владата Зоран Заев

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close