0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталОпштество

ЦУК: Пожари низ цела држава, најкритично во Кочани

Центарот за управување со кризи информира дека на територијата на цела држава има неколку огнени жаришта.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close