0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

ЦУК бара да се продолжи кризната состојба

Групата за процена во Центарот за управување со кризи бара продолжување на кризната состојба во државата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close