Дописници МКДОпштински вести

Црвениот крст во Кичево започна кампања по повод „Недела на борба против гладта”

Oпштинска организација на Црвениот крст во Кичево по повод „Неделата на борба против гладта", која започна вчера и ќе траее до 22 октомври организира кампања под мотото „Помислете и на нас“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close