0_Македонија.ПорталОригинални текстови

ЦРППР: Спроведување на мерки за подобрување на состојбата на нестандардната депонија Русино

Скопје, 30 декември 2020

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close