ПолитикаПолитички партии

ЦО на СДСМ: Распишани внатрепартиските избори, на 21 март членовите на СДСМ бираат претседател

ЦО на СДСМ: Распишани внатрепартиските избори, на 21 март членовите на СДСМ бираат претседател

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close