0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritKorrespondentë BotëMakedonija.SlajderPolitikë

Cipras: Është koha të bëjmë histori në Ballkan, në vend që të bllokohemi në të

Nëse Marrëveshja historike e Prespës na mëson ndonjë gjë, është koha të bëjmë histori në Ballkan, në vend që të bllokohemi në të, shkroi në Tuiter, lideri i SYRIZA-s dhe ish-kryeministri grek, Aleksis Cipras me rastin e pranimit të Çmimit të Paqes bashkë me kryeministrin Zoran Zaev, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close