RezultatetSport.SlajderTenis

Çiliq i ruan shanset për gjysmëfinale në Mastersin në Londër

Tenisti kroat Marin Çiliq mbrëmë në arenën "O2" në Londër e ka mundur amerikanin Xhon Izner dhe ka ruajtur shanset për plasim në gjysmëfinale.

Back to top button
Close
Close