0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Четворица режисери кои Холивуд „ги избрка“ сакаат да се вратат

Четворица режисери кои Холивуд „ги избрка“ поради обвиненија за сексуално вознемирување, Роман Полански, Вуди Ален, Луис Ц.К. и Нејт Паркер, се обидуваат да се вратат на сите можни начини.

Back to top button
Close
Close