0_Магазин.ПорталЗанимливости

Четиригодишно дете со Бентли повреди пешак во Монако

Четиригодишно дете синоќа со автомобил прегази пешак во Монако. Повредениот човек беше префрлен во болница во Ница, каде беше опериран и не е во животна опасност

Back to top button
Close
Close