Останато

Четириесет јапонски градови не сакаат да нагостат олимпијци

Вкупно 40 јапонски градови не сакаат да нагостат спортисти, кои ќе учествуваат на Олимписките игри што од 23 јули до 8 август треба да се одржат во Токио.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close