0_Спорт.ПорталОстанатоПолитика

Честитки за сребрениот медал на таеквондистот Дејан Георгиевски (ДПЛ)

Освоениот сребрен медал на таеквондистот Дејан Георгиевски на Летните олимписки игри во Токио на Фејсбук му го честиташе премиерот Зоран Заев кој напиша дека успехот е историски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close