0_Македонија.ПорталДописници СветОпштество

Честитка за Илинден од Македонското друштво  „Илинден“ – Тирана

Македонското друштво „Илинден“ - Тирана, по повод 2 Август - Илинден, Денот на Републиката, упати честитка до сите Македонци ширум светот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close