0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштество

Честитка од Спасовски: Бадник не потсетува на вистинските вредности

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски упати честитка до сите православни христијански верници по повод големиот христијански празник Бадник, ден пред големиот празник Рождество Христово – Божик.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close