Дописници МКДОпштински вести

Честитка од МАЕИ по повод 23 Октомври

Честитка по повод 23 октомври - Ден на македонската револуционерна борба упати единствената македонска партија во Албанија, Македонска алијанса за европска интеграција (МАЕИ).

Back to top button
Close
Close