0_Македонија.ПорталСкопје

Честитка на градоначалникот Ганиу по повод Денот на Европа

Градоначалникот на Општина Чаир Висар Ганиу упати честитка по повод 9 Мај - Денот на Европа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close